Do košíkaDo košíka0 €0
Váš košík je prázdny!
Vyberte požadovaný tovar a vložte ho do košíka!
Všeobecný filter
Skupina produktov
Exkluzívne písacie potreby
Guľôčkové perá
Informačné znaky
Kreatívne výrobky
Odpadkové koše a popolnice
Papier - Hobby kreatív
Podložky
Popisovače (markery)
Skartovacie stroje
Tašky pre školákov a škôlkárov
Visačky, menovky
Filtrovanie podľa ceny
Na sklade
Vyradený produkt
Výrobca
.
BELMIL
DURABLE
FELLOWES
LEITZ
SCHNEIDER
SIGEL
ZEBRA

Novinky

25 výsledok
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€15.15
€15.15/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB1800497080
Merná jednotka: ks
Dostupnosť: Tovar na objednávku, pre informácie o dostupnosti sa, prosím, obráťte na náš zákaznícky servis!
s DPH
€15.15
(€15.15/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€11.62
€11.62/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB723301
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.25kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€11.62
(€11.62/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€11.62
€11.62/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB723307
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.25kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€11.62
(€11.62/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€11.62
€11.62/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB723310
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.25kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€11.62
(€11.62/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€21.87
€21.87/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB729801
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.65kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€21.87
(€21.87/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€11.20
€11.20/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB729202
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.5kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€11.20
(€11.20/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€20.32
€1.02/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB827301
Merná jednotka: bal (20 ks)
Hmotnosť: 0.25kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€20.32
(€1.02/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.23
€4.23/ks
Značka: SCHNEIDER
Obj. kód: TSC132511D
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.014kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.23
(€4.23/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.23
€4.23/ks
Značka: SCHNEIDER
Obj. kód: TSC132509
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.014kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.23
(€4.23/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.23
€4.23/ks
Značka: SCHNEIDER
Obj. kód: TSC132513
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.014kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.23
(€4.23/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.23
€4.23/ks
Značka: SCHNEIDER
Obj. kód: TSC132519
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.014kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.23
(€4.23/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.23
€4.23/ks
Značka: SCHNEIDER
Obj. kód: TSC132551
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.014kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.23
(€4.23/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€4.23
€4.23/ks
Značka: SCHNEIDER
Obj. kód: TSC132559
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 0.014kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€4.23
(€4.23/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€256.12
€12.81/ks
Značka: ZEBRA
Obj. kód: TZ94202
Merná jednotka: disp (20 ks)
Hmotnosť: 2.2405kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€256.12
(€12.81/ks)
disp
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.68
€0.17/list
Značka: .
Obj. kód: D16072521
Merná jednotka: bal (10 list)
Hmotnosť: 0.1035kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€1.68
(€0.17/list)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.47
€0.25/list
Značka: .
Obj. kód: D16073421
Merná jednotka: bal (10 list)
Hmotnosť: 0.124kg
Dostupnosť: do 4-6 pracovných dní
s DPH
€2.47
(€0.25/list)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.18
€0.12/list
Značka: .
Obj. kód: D16081521
Merná jednotka: bal (10 list)
Hmotnosť: 0.151kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€1.18
(€0.12/list)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€2.16
€0.43/kotúč
Značka: .
Obj. kód: D14113337
Merná jednotka: bal (5 kotúč)
Hmotnosť: 0.0635kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€2.16
(€0.43/kotúč)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.70
€0.17/list
Značka: .
Obj. kód: D17307211
Merná jednotka: bal (10 list)
Hmotnosť: 0.112kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€1.70
(€0.17/list)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€1.02
€0.10/list
Značka: .
Obj. kód: D17308211
Merná jednotka: bal (10 list)
Hmotnosť: 0.078kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€1.02
(€0.10/list)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€454.04
€454.04/ks
Značka: FELLOWES
Obj. kód: IFW40741
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 12.72kg
Dostupnosť: do 6-8 pracovných dní
s DPH
€454.04
(€454.04/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€468.51
€468.51/ks
Značka: LEITZ
Obj. kód: E83590000
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 15kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€468.51
(€468.51/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
NovinkaVyradené produkty. Len do vypredania zásob!
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€115.57
€115.57/ks
Značka: BELMIL
Obj. kód: BL40541AG97L
Merná jednotka: ks
Hmotnosť: 1.056kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€115.57
(€115.57/ks)
ks
Do košíkaDo košíkaDo košíka
Novinka
Pridajte medzi obľúbené!Pridajte medzi obľúbené!
Pridať do porovnávačaPridať do porovnávača
s DPH
€154.75
€6.19/ks
Značka: DURABLE
Obj. kód: DB829719
Merná jednotka: bal (25 ks)
Hmotnosť: 2.9kg
Dostupnosť: na sklade
s DPH
€154.75
(€6.19/ks)
bal
Do košíkaDo košíkaDo košíka
25 výsledok